home home

Další reference


Danaher Motion, USA
Velice oceňujeme právní služby, které poskytuje Jasanská & Co. pro Danaher Motion, s.r.o.
Jim Eder, Vice President - Legal Counsel

HomeDeco SMP, a. s.
S Ladislavou Jasanskou spolupracujeme od roku 2007 a s jejími službami i prací jejího týmu jsme po celou dobu velmi spokojeni. Advokátní kancelář Jasanská & Co. disponuje skvělým týmem, který i v časové tísni dokáže poskytnout právní poradenství podle potřeb klienta. Jejich služby mohu velmi doporučit všem, kdo hledají dostupného a praktického právníka, schopného převtělit komplikace každodenního života ve výstižnou právní poradu. Velmi doporučuji!
Frank Hitzert, člen představenstva

KaVo Dental GmbH
Oceňujeme Vaši profesionalitu a zákaznicky orientovaný přístup. Můžeme Vás doporučit jako spolehlivého obchodního partnera.
Natalia Hess, HR EMEA

Klientské změny, s. r. o.
V loňském roce stála naše společnost před další výzvou, a to zavedení certifikovaného systému managementu kvality řízení s cílem zlepšení jakosti našich služeb. Do týmu, který se na tomto projektu podílel, jsme hledali specialistu, kvalitního a spolehlivého partnera pro zabezpečení právních služeb, a našli jsme jej právě v Ladislavě Jasanské. Dokladem úspěšné spolupráce s Ladislavou na nových návrzích nebo revizích všech námi používaných smluvních dokumentů, ať už ve vztahu k našim klientům, developerům, investorům a stavebním firmám, tak ve vztahu k našim zaměstnancům nebo dodavatelům, je úspěšný certifikační proces a udělení certifikátu systému jakosti managementu řízení a služeb řady ISO 9001:2008. Díky Ladislavě máme také ochrannou známku na naše firemní logo a určitě se v budoucnu najde řada dalších projektů, na kterých budeme chtít s Ladislavou spolupracovat.
Markéta Arazimová, jednatelka

Time Air, s. r. o.
V rámci spolupráce s advokátní kanceláří Jasanská & Co. jsme byli velice spokojení s rychlostí reakce, zájmem a ochotou proniknout do problému a realistickým zhodnocením situace. Důležité a velice přínosné bylo i to, že jsme na případu mohli spolupracovat, aniž by si právní poradce razil vlastní linii.
Martin Pražský, jednatel

SVJ Společenství vlastníků Biskupcova 19, Praha 3
Ráda bych touto cestou dala najevo svoji spokojenost s prací Vaší kanceláře. Především komunikace se Zuzanou Jurčákovou je vždy jasná, rychlá a bez problémů. Nemám výhrad.
MgA. Halka Maršáková, předseda výboru

Crocodille ČR spol. s r.o.

S advokátní kanceláří Jasanská & Co. slavíme roční výročí spolupráce. Společně se nám podařilo vyřešit několik otazníků z oblasti pracovního práva. Velmi oceňuji zejména rychlost, precizní informace a „lidský přístup“.
26. 3. 2012 Eva Šimáková, HR manager

Odborová organizace České geologické služby - Geofond

V roce 2011 jsme se obrátili na advokátní kancelář Jasanská & Co. se žádostí o poskytnutí právního poradenství v oblasti pracovního práva. Velmi jsme ocenili profesionální přístup, efektivitu a ochotu neprodleně revidovat dokumenty související s pracovními smlouvami a dohodami o ukončení pracovních poměrů. Spolupráci s advokátní kanceláří Jasanská & Co. dalším zájemcům vřele doporučujeme. Reference také zde.
26.3.2012 Anna Horáková, vedoucí oddělení územních vlivů


Reference fyzických osob jsou k nalezení zdezpět   |   nahoru   |   domů

Aktuálně12.12.2018
odstupné ve výši 12ti násobku průměrného výdělku
Zvýšené zákonné odstupné náleží zaměstnanci přesto, že je v dohodě o skončení prac. poměru uveden jiný důvod; pokud byla skutečným důvodem rozvázání prac.poměru ztráta pracovní schopnosti v důsledku pracovního úrazu či nemoci z povolání.   Více zde...
17.11.2018
citovali nás: tn.cz k otázce porušení práv osoby natáčené skrytou kamerou
Odpověděli jsme na otázky televize Nova ke kauze Andreje Babiše ml. Bylo natáčení skrytou kamerou v souladu s českým právem? Jaká práva mají novináři? A jakou ochranu svých projevů požívají politici a jakou jejich rodinní příslušníci? Čtěte víc na we   Více zde...
15.11.2015
Úskalí okamžitého zrušení pracovního poměru
Okamžité zrušení pracovního poměru v případě fyzického napadení kolegy – jsou důsledky a okolnosti napadení zásadní a jak se vyhnout neplatnosti pro nedostatek obsahu dokumentu, kterým se oznamuje okamžité zrušení pracovního poměru?   Více zde...

zobrazit všechny aktuality


Všechna práva vyhrazena © Mgr. Ladislava Jasanská  |  realizace  nextWEB   |  administrace