home home

Ekoznačka


Balíček – „Průvodce spletitou cestou řízení k získání ekoznačky“


Ekoznačení (ecolabelling) je označování výrobků a služeb, které jsou v průběhu celého životního cyklu prokazatelně šetrnější nejen k životnímu prostředí, ale i ke zdraví spotřebitele. Ekoznačky mají v dnešní době stále větší popularitu a oblíbenost mezi zákazníky napříč celým trhem. Jsou proto mimo jiné i výborným marketingovým a propagačním nástrojem.

Získání ekoznačky na určitý výrobek či službu podléhá ovšem náročnému formálnímu řízení. Naše advokátní kancelář - jediná advokátní kancelář v České republice s ekoznačkou pro ekologicky šetrnou službu – Vám nabízí právní poradenství k získání ekoznačky.

V rámci tohoto balíčku Vás provedeme celým řízením k získání ekoznačky, tj. na základě Vámi zpracovaných technických podkladů připravíme veškerou písemnou dokumentaci pro řízení. Dále Vám zprostředkujeme jednání s agenturou CENIA, českou informační agenturou životního prostředí, která je příslušná k řízení o udělení ekoznačky. Cílem je zajistit co možná nejefektivnější a nejjednodušší řízení a udělení příslušné ekoznačky.

Tuto službu nabízíme za částku 15 000,- Kč bez DPH.

Vedle této služby nabízíme rovněž možnost předběžného posouzení. Jedná se o první fázi celého procesu získání ekoznačky. Pokud se hned na začátku ukáže, že nesplňujete podmínky pro získání ekoznačky, není efektivní investovat energii a finanční prostředky do další fáze. Předběžné posouzení nabízíme za jednorázovou cenu 5 000,- Kč bez DPH. Tato služba je samozřejmě zahrnuta i v hlavním balíčku.

O rostoucím významu Ekoznačení pro spotřebitele v České republice svědčí také článek publikovaný v prestižních novinách The Prague Post, kde Ladislava Jasanská představovala výhody tohoto ocenění v konkurenčním boji na českém trhu. Celý článek je k nalezení zde.


Ladislava Jasanská a Markéta Schormová převzaly certifikát ekoznačky pro Ekologicky šetrnou službu během slavnostního galavečera konaného ve Španělském sále Pražského hradu dne 10. listopadu 2011.


zpět   |   nahoru   |   domů

Aktuálně15.11.2015
Úskalí okamžitého zrušení pracovního poměru
Okamžité zrušení pracovního poměru v případě fyzického napadení kolegy – jsou důsledky a okolnosti napadení zásadní a jak se vyhnout neplatnosti pro nedostatek obsahu dokumentu, kterým se oznamuje okamžité zrušení pracovního poměru?   Více zde...
10.5.2015
Kamerový systém na domě
Může člověk či společnost svůj majetek chránit kamerovým systémem? Co když bezpečnostní kamera zaznamenává i pohyb na sousedních pozemcích? Kde končí právo na soukromí a začíná právo na bezpečný život? Dozvíte se ZDE.   Více zde...
19.3.2015
Oznámení o změně sídla
Naše advokátní kancelář se přestěhovala.   Více zde...

zobrazit všechny aktuality


Všechna práva vyhrazena © Mgr. Ladislava Jasanská  |  realizace  nextWEB   |  administrace