home home

Reference


Tato sekce je věnována referencím našich právních služeb . Reference účastníků našich seminářů a konferencí naleznete zde.
Microsoft Central & Eastern Europe HQ
Spolupráci s Ladislavou Jasanskou jsme zahájili před pěti lety. Má bohaté zkušenosti se zákoníkem práce a obchodními smlouvami. Je velmi spolehlivá, nabízí neotřelá řešení a celkově odvádí skvělou práci.
Martina Šmidochová, CPE Lead for Cluster 3

Sanoma Magazines Praha, s. r. o.
Sanoma a Ladislava Jasanská sdílejí téměř desetiletou úspěšnou historii. Během této dlouhodobé spolupráce Ladislava dosáhla vynikající znalosti našeho oboru podnikání a problematiky s ním spojené. K jejím charakteristikám patří přímá, ale příjemná komunikace. Vždy nabízí kreativní řešení. Během své praxe si vytvořila velmi odpovědný, kvalifikovaný a na potřeby zákazníka orientovaný tým. Je dobrý vyjednavač a nikdy nespouští ze zřetele cíle klienta. Má zkušenosti s fúzemi, výborně nás zastupuje ve sporných řízeních. V poslední době nám pomohla s nastavením vnitřních předpisů i pracovněprávní dokumentace. Dobře poradí v otázkách licencí i registrací ochranných známek. Reference také zde.
Ronald van Deelen, jednatel

Vždy si vybíráme profesionály. Proto jsme si pro ochranu našeho intelektuálního vlastnictví zvolili AK Jasanská & Co. Oceňujeme jejich spolehlivou orientaci v platné legislativě a kreativní přístup namísto odříkávání paragrafů.
Tibor Brunclík, jednatel

Spolupráce s advokátní kanceláří Jasanská & Co. nám velmi vyhovuje. Ladislava úspěšně kombinuje zákaznicky orientovaný přístup s rozsáhlými právními zkušenostmi. Skvěle rozumí potřebám klienta a přináší ta správná řešení pro aktuální obchodní situaci. Je velmi strukturovaná, efektivní, zkušená a profesionální. V neposlední řadě je velmi zapálená pro věc a pozitivní. Velmi doporučuji.
Elena Ivanushkina, Procurement Manager

Microsoft s.r.o.
Naše společnost spolupracuje s advokátní kanceláří Jasanská & Co. již mnoho let. Po celou tuto dobu advokátní kancelář zajišťuje pro společnost Microsoft především poradenství v oblasti pracovního práva (i souvisejících právních oblastí), revize a přípravy pracovně-právní dokumentace a interních směrnic z důvodu souvisejících legislativních změn a dále zastupování v případě soudního sporu v pracovněprávní věci.

Všichni spolupracující advokáti kanceláře Jasanská & Co. podávají naší společnosti nadstandardní zákaznický servis. Samozřejmostí byl vždy velmi osobní a zároveň pozitivní přístup s maximální angažovaností advokáta a porozuměním i zohledněním konkrétních potřeb naší společnosti. Standardem byl také návrh několika možných řešení aktuální situace a volba toho správného na základě pochopení daného případu a interního prostředí společnosti.

Jsme velice rádi, že jsme doposud mohli využívat profesionální služby advokátní kanceláře Jasanská & Co., jejíž servis byl díky dlouholeté znalosti našeho interního prostředí vysoce nadstandardní. Reference také zde.
26.3.2012 Jana Máchová, HR Business Partner

TOYOTA MOTOR CZECH, spol. s r. o.
S Ladislavou Jasanskou spolupracujeme od roku 2006. Vždy jsme oceňovali velmi profesionální a zodpovědný přístup, schopnost řešit naše problémy a požadavky promptně a s ohledem na potřeby naší společnosti.
 

zpět   |   nahoru   |   domů

Aktuálně15.11.2015
Úskalí okamžitého zrušení pracovního poměru
Okamžité zrušení pracovního poměru v případě fyzického napadení kolegy – jsou důsledky a okolnosti napadení zásadní a jak se vyhnout neplatnosti pro nedostatek obsahu dokumentu, kterým se oznamuje okamžité zrušení pracovního poměru?   Více zde...
10.5.2015
Kamerový systém na domě
Může člověk či společnost svůj majetek chránit kamerovým systémem? Co když bezpečnostní kamera zaznamenává i pohyb na sousedních pozemcích? Kde končí právo na soukromí a začíná právo na bezpečný život? Dozvíte se ZDE.   Více zde...
19.3.2015
Oznámení o změně sídla
Naše advokátní kancelář se přestěhovala.   Více zde...

zobrazit všechny aktuality


Všechna práva vyhrazena © Mgr. Ladislava Jasanská  |  realizace  nextWEB   |  administrace