home home

Reference


Tato sekce je věnována referencím našich právních služeb . Reference účastníků našich seminářů a konferencí naleznete zde.
Microsoft Central & Eastern Europe HQ
Spolupráci s Ladislavou Jasanskou jsme zahájili před pěti lety. Má bohaté zkušenosti se zákoníkem práce a obchodními smlouvami. Je velmi spolehlivá, nabízí neotřelá řešení a celkově odvádí skvělou práci.
Martina Šmidochová, CPE Lead for Cluster 3

Sanoma Magazines Praha, s. r. o.
Sanoma a Ladislava Jasanská sdílejí téměř desetiletou úspěšnou historii. Během této dlouhodobé spolupráce Ladislava dosáhla vynikající znalosti našeho oboru podnikání a problematiky s ním spojené. K jejím charakteristikám patří přímá, ale příjemná komunikace. Vždy nabízí kreativní řešení. Během své praxe si vytvořila velmi odpovědný, kvalifikovaný a na potřeby zákazníka orientovaný tým. Je dobrý vyjednavač a nikdy nespouští ze zřetele cíle klienta. Má zkušenosti s fúzemi, výborně nás zastupuje ve sporných řízeních. V poslední době nám pomohla s nastavením vnitřních předpisů i pracovněprávní dokumentace. Dobře poradí v otázkách licencí i registrací ochranných známek. Reference také zde.
Ronald van Deelen, jednatel

Vždy si vybíráme profesionály. Proto jsme si pro ochranu našeho intelektuálního vlastnictví zvolili AK Jasanská & Co. Oceňujeme jejich spolehlivou orientaci v platné legislativě a kreativní přístup namísto odříkávání paragrafů.
Tibor Brunclík, jednatel

Spolupráce s advokátní kanceláří Jasanská & Co. nám velmi vyhovuje. Ladislava úspěšně kombinuje zákaznicky orientovaný přístup s rozsáhlými právními zkušenostmi. Skvěle rozumí potřebám klienta a přináší ta správná řešení pro aktuální obchodní situaci. Je velmi strukturovaná, efektivní, zkušená a profesionální. V neposlední řadě je velmi zapálená pro věc a pozitivní. Velmi doporučuji.
Elena Ivanushkina, Procurement Manager

Microsoft s.r.o.
Naše společnost spolupracuje s advokátní kanceláří Jasanská & Co. již mnoho let. Po celou tuto dobu advokátní kancelář zajišťuje pro společnost Microsoft především poradenství v oblasti pracovního práva (i souvisejících právních oblastí), revize a přípravy pracovně-právní dokumentace a interních směrnic z důvodu souvisejících legislativních změn a dále zastupování v případě soudního sporu v pracovněprávní věci.

Všichni spolupracující advokáti kanceláře Jasanská & Co. podávají naší společnosti nadstandardní zákaznický servis. Samozřejmostí byl vždy velmi osobní a zároveň pozitivní přístup s maximální angažovaností advokáta a porozuměním i zohledněním konkrétních potřeb naší společnosti. Standardem byl také návrh několika možných řešení aktuální situace a volba toho správného na základě pochopení daného případu a interního prostředí společnosti.

Jsme velice rádi, že jsme doposud mohli využívat profesionální služby advokátní kanceláře Jasanská & Co., jejíž servis byl díky dlouholeté znalosti našeho interního prostředí vysoce nadstandardní. Reference také zde.
26.3.2012 Jana Máchová, HR Business Partner

TOYOTA MOTOR CZECH, spol. s r. o.
S Ladislavou Jasanskou spolupracujeme od roku 2006. Vždy jsme oceňovali velmi profesionální a zodpovědný přístup, schopnost řešit naše problémy a požadavky promptně a s ohledem na potřeby naší společnosti.
 

zpět   |   nahoru   |   domů

Aktuálně12.12.2018
odstupné ve výši 12ti násobku průměrného výdělku
Zvýšené zákonné odstupné náleží zaměstnanci přesto, že je v dohodě o skončení prac. poměru uveden jiný důvod; pokud byla skutečným důvodem rozvázání prac.poměru ztráta pracovní schopnosti v důsledku pracovního úrazu či nemoci z povolání.   Více zde...
17.11.2018
citovali nás: tn.cz k otázce porušení práv osoby natáčené skrytou kamerou
Odpověděli jsme na otázky televize Nova ke kauze Andreje Babiše ml. Bylo natáčení skrytou kamerou v souladu s českým právem? Jaká práva mají novináři? A jakou ochranu svých projevů požívají politici a jakou jejich rodinní příslušníci? Čtěte víc na we   Více zde...
15.11.2015
Úskalí okamžitého zrušení pracovního poměru
Okamžité zrušení pracovního poměru v případě fyzického napadení kolegy – jsou důsledky a okolnosti napadení zásadní a jak se vyhnout neplatnosti pro nedostatek obsahu dokumentu, kterým se oznamuje okamžité zrušení pracovního poměru?   Více zde...

zobrazit všechny aktuality


Všechna práva vyhrazena © Mgr. Ladislava Jasanská  |  realizace  nextWEB   |  administrace